Prostředí
Uvítá Vás tichá příroda v zákoutí říčky sázavy, koupání, plavání, spousty lesu vod a strání..Zábava
Pro děti máme připraveny spousty táborových her a samozřejmě poběží i celotáborová hra. To vše je hodnoceno táborovými penězi, za něž si je možno na konci tábora pořídit různé, m.j. i nehmotné požitky. Z těch nejoblíbenějších bych uvedl "Vstávej kdy chceš" a "Vstávej bez rozcvičky" nebo třeba i poměrně dosti oblíbená "Zakup si svého vedoucího".Vítané jsou zde jakékoliv hudební nástroje, na které s dětmi secvičujeme oblíbené táborové písně.
Sport
Sportovního vyžití se nabízí nesčetné množství. Pokud to počasí umožňuje, tak denně s dětmi vyrážíme na lodě a koupání jak v táboře, tak k nedalekým dvěma jezům. Pod odbornou instruktáží zkušných vodáků se děti naučí všemu potřebnému, aby mohly vyrazit na několikadenní puťák po řece Sázavě.V rámci celotáborové hry probíhají různé soutěže zdatnosti jak v táboře, tak v okolních lesích. Nedaleko tábora se nalézá fotbalové hřiště, kde hrajeme s dětmi smíšená fotbalová utkání. Také děti určitě nemine noční bojová hra, které předchází táborový oheň.


Puťák
Na puťák se vyráží pravidelně každoročněposlední týden konání tábora. Vyjíždí se ze Soběšína a dle možností, počasí a schopností se dojede až do Pikovic. Celá doba trvání je 3-5dní. V případě nepříznivého počasí či zdravotních problémů je pro děti se sníženou imunitou připraven náhradní program v táboře.Po skončení puťáku pokračuje tábor přípravami na závěrečný táborový oheň.
Menu:
Tábor letošní rok
Co vás tu čeká
Podmínky úcasti
Kde nás najdete?
Vedlejší aktivity
Fotogalerie
Kontakty

 < - Hlavní stránka
invisible
Novinky:
Pustte si nas v radiu! Reportaz z tabora na www.cesky-rozhlas-region.cz
invisible
Kam dál?
- НУ  ПОГОДИ !


Oak's WebDesign 2k5


A_n_t_i_-_S_p_a_m